newswtf

Jajko najbardziej lubianym postem na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez EGG GANG 🌍 (@world_record_egg)

Ludzie nie od dziś starają się ustanowić różne rekordy. By wymienić tylko niektóre z nich, lista rekordów Guinessa notuje na przykład najdłuższy dystans przebyty we wnętrzu tornada, najdłuższy włos na brwi czy największą ilość kamieni nerkowych. Na Instagramie też padł właśnie nowy rekord.

Kylie Jenner to amerykańska celebrytka, która mogła pochwalić się dotychczasowym rekordem największej ilości polubień jednego posta na Instagramie. Opublikowane przez nią 6 lutego ubiegłego roku zdjęcie z córką osiągnęło około 18 milionów polubień na tej platformie. I prawdopodobnie byłoby nadal najbardziej „lubianym” zdjęciem na Instagramie, gdyby nie to, że 4 stycznia ktoś opublikował zdjęcie jajka.

Tak, nie przesłyszeliście się, jajka. Z komentarzem, który można przetłumaczyć w ten sposób:

„Pobijmy rekord świata w kategorii najbardziej lubiany post na Instagramie. Obecny rekord ma Kylie Jenner, która ma 18 milionów [polubień]. Damy radę!”

Nie minęło wiele czasu, a jajko stało się swego rodzaju hitem. W chwili pisania tej wiadomości anonimowy pomysłodawca akcji, który na swoim koncie nie opublikował nic ponadto, może pochwalić się ponad 40 milionami „polubień” swojego posta. Jeśli więc osoba ta chciała udowodnić, że można wypromować cokolwiek, chyba jej się udało.

podobne treści