gadżetynews

Jajka z mikrofali nie mogą być smaczne

Firma Hario stworzyła pojemnik do gotowania jajek w mikrofalówce. Producent obiecuje, że to cudo pomaga przygotować idealną jajecznicę czy jajka gotowane. Niech sobie twierdzą. My nie wierzymy, by wyszło z tego coś smacznego. [Hario, Impress, TokyoMango]

podobne treści

 • Sebastian Florek

  Jajka z mikrofali są dobre, mnie smakują. Wczoraj troszkę zbyt podgrzałem i miałem wybuch w mikrofali i tonę prochu z jaj :)

 • Anonim

  kierowca w mojej pracy kiedys postanowil ugotowac w mikrofali jajko w skorupce… ale był wybuch… smierdziało spalenizną przez tydzień :)

 • Anonim

  Zasadniczo jajo włożone do mikrofali nie ma szansy się udać – logiczne że po podgrzaniu skorupka strzeli. Dosyć już dawno opatentowali pomysłowi ludzie specjalny pojemniczek do którego jajo się wkłada – źródłem ciepła jest wtedy woda wlana do opakowania – wtedy jajo gotuje się podobnie jak w „normalny” sposób.

 • rivanel

  ja czesto wbijam jajko w filizanke i do mikrofali, tylko trzeba wszystko rozmieszac bo nawet samo żółtko potrafi wystrzelić i zapaskudzić kuchenke, wyciagam z filizanki, kroje na pół, keczup i dwie kanapki na ciepło zrobione w ciągu 30 sekund, idelane jak sie przyśpi troche do pracy