news

Jadą nasi na Macworld/iWorld 2013 do San Francisco

Nie trzeba być fanem (lub jak kto woli – fanboy’em) iGadżetów, by wiedzieć, czym jest Macworld/iWorld, i ile znaczy nie tylko dla świata związanego z firmą Apple. Organizowane od ponad ćwierćwiecza targi dają chyba najlepszą okazję spotkania w jednym miejscu tylu ludzi zafascynowanych (nie bójmy się tego słowa) sprzętem z logo nadgryzionego jabłka. Na kolejnej ich edycji, Polskę będzie reprezentować liczna, jak nigdy do tej pory, ekipa czterech blogerów.

Między 31 stycznia i 2 lutego przyszłego roku, San Francisco odwiedzi aż czterech Polaków. Wydarzenia z Mascone Center West będą dla Was relacjonować między innymi: Tomasz Wyka z MyApple.pl i Krystian Kozerawski z MacKozer.pl. Skróty newsów z linkami do pełnych artykułów na temat produktów i usług związanych z gigantem z Cupertino znajdziecie na wszystkich największych portalach społecznościowych, blogach wyżej wymienionych oraz dodatkowo w podcascie. Do ciekawostek będzie należeć fotorelacja na… Instagramie.

Na MyApple poznacie pełny skład blogerów jadących do Stanów oraz listę stron, z których dowiecie się o najciekawszych wydarzeniach mających tam miejsce już za półtora miesiąca.

podobne treści