newstablety

Jacyś chętni na Flyera? Tablet potaniał o 200 dolarów

HTC Flyer, 7-calowy tablet, którego wysoka cena nie zapewnia nawet Honeycomba na pokładzie, własnie potaniał. Amerykańska sieć Best Buy zmniejszyła cenę Flyera z 500 na 300 dolarów. Robi się sensowniej…

Flyer ze względu na swoją początkową cenę nie miał szans na udany debiut. Cena w Polsce rozpoczynała się od 500 euro, co jest niesamowicie wysokimi żądaniami za 7-calowy tablet pozbawiony nawet tabletowego Androida. Teraz może być już za późno na zawojowanie rynku, który przyjmie wkrótce Samsunga 7.0 Plus i Amazon Fire. Jeśli ktoś jednak musi kupić sprzęt od HTC lub po prostu lubi Flyera, to obniżka o 200 dolarów jest świetną wiadomością.

Miejmy nadzieję, że w ślad amerykańskiego Best Buy’a pójdą inni dystrybutorzy sprzętu i obniżą cenę Flyera, tak aby nie trzeba było wydawać całej pensji na średni tablet. [Neowin]

podobne treści

  • fanboy

    Wolę trochę dołożyć i kupić iPada 2. Wszyscy producenci wypuszczają swoje tablety ale prawda jest taka, że żaden nie dorównuje Apple i pewnie się to nie zmieni. Widać to po danych z rynku gdzie przytłaczająca większość kupujących wybiera iPada.

  • xxx

    Jak na mnie to najlepszym tabletem będzie Sony S, byłem na prezentacji ostatnio i iPad2 wypada dość słabo w porównaniu do niego !
    Zamówiłem w preorderze i jeszcze dostanę etui skórzane w komplecie – jednym słowem REWELACJA