videoWiadomości promowane

Iron Man 3 – tak powinny wyglądać wszystkie zwiastuny filmów i ich parodie

Yahoo! wypuściło drugi zwiastun kinowy trzeciej części „Iron Mana”. Żeby było ciekawiej, to tego samego dnia pojawił się na YouTubie filmik parodiujący pierwszy trailer filmu o Żelaznym Człowieku. Każdy z innej bajki, lecz oba są godne polecenia.

Określenie „parodia” może nie być najtrafniejszym określeniem dla filmiku autorstwa CineFix. Nikt w nim nie wyśmiewa wprost Tony’ego Starka, ani jego wynalazków. Oglądamy po prostu wychudzonego, mieszkającego w domku na przedmieściach genialnego inżyniera, który chodzi z brunetem noszącym tandetną perukę i trzyma w tajnym miejscu swoje kombinezony Człowieka z Tektury.

Żeby było ciekawiej: organizm „Tony’ego Starka” jest instrumentem, przy pomocy którego powstała ścieżka dźwiękowa tego zwiastuna, zaś on sam najprawdopodobniej wykonał wszystkie powalające na kolana efekty specjalne (w szczególności – rakiety-zapałki). Normalnie człowiek orkiestra. Sami zobaczcie:

Na deser – obiecany drugi oficjalny zwiastun „Iron Man 3”. Mogliście obejrzeć go tuż po premierze na naszym fanpage’u na Facebooku:

„Iron Man 3” pojawi się w kinach na całym świecie  3 maja.

podobne treści