smartfony

iPhone w kominiarce służy tylko do dzwonienia

Zaczynamy już narzekać na przeładowanie smartfonów funkcjami, na wyświetlacze mieniące się dziesiątkami aplikacji i inne cechy urządzeń, które utrudniają rozmawianie przez telefon. Oto rozwiązanie (lub szczyt snobizmu)!

Etui Gadi marki Seventy Eight Percent daje dostęp tylko do elementu ekranu z funkcją „przesuń, aby odblokować” oraz do portów. Zatem użytkownik tak zabezpieczonego iPhone’a 4 będzie mógł naładować smartfona i porozmawiać, ale nie będzie go kusić, by tracić czas na żadne aplikacje.

Gadi wykonano z dobrej jakości skóry, co potęguje skojarzenia ze światem przestępczym tudzież akcesoriami wykorzystywanymi przez miłośników ekstremalnych praktyk seksualnych.

Pomysł jest ciekawy, ale ma poważne niedociągnięcia. Odbierając telefon, nie będziemy wiedzieć, kto dzwoni – a do tego zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Do tego pozostaje pytanie, jak wykonać połączenie? I najważniejsza wątpliwość: jeśli nie są nam potrzebne dodatkowe funkcje w iPhonie, czy nie najłatwiej będzie go wymienić na uboższy model telefonu? Wiele zaoszczędzimy (iPhone + etui to duży koszt), a i akumulator wystarczy rzadziej ładować.

Etui kosztuje 110 dolarów. [Seventy Eight Percent]

podobne treści