news

iPhone 5 i iPad 2 zastąpią karty płatnicze

Apple wyposaży swoje nowe produkty w czipy NFC, które umożliwią nam płacenie za towary przy pomocy tych gadżetów. Jedynym telefonem z tą funkcją jest póki co Nexus S, ale to wprowadzenie tej technologii do iGadżetów pozwoli na jej szybki rozwój. Oprócz dokonywania płatności, technologia NFC pozwoli na sprawdzanie np. metek towarów z czipami.

Wyobrażacie sobie płacić za kawę i przykładać olbrzymiego iPada do czytnika? Szczyt lansu.

podobne treści

 • idoknowhow

  Jak iPad leży na stole w kawiarni to czemu miałbym nim nie zapłacić. Co wy z tym lansem. iPad to żeden lans, narzędzie pracy jak każde inne.

 • michal9393

  W USA niczym się nie przejmują , a polacy robią z tego wielkie halo ,

 • pio11

  Bardzo wam współczuję :(. Jeśli tak bardzo zazdrościcie tego iPada innym to kupcie go sobie! Po prostu jesteście głupi :/Czemu niby taki tablet samsunga nie jest szczytem lansu? Bo jest g****m na którym nic się nie da zrobić? Na iPadzie robię prezentacje często przy kubku herbaty i wolałbym zbliżyć sprzęt do czytnika bez grzebania po kieszeniach aby za nią zapłacić. Jesteście żałośni. Ciągle uważacie, że apple to lans jednak iPad i iPhone kompletnie zmieniły świat dotykowych urządzeń. Mimo, że nie są doskonałe to przewróciły świat IT.

 • alpha1313

  Popieram pio11

 • GalaxyS-user

  To śmieszne ale prawdziwe, że wszystko czego dotknie Microsoft zamienia się w g*wno, a czego dotknie Apple to zamienia się w złoto.

  Tym sposobem odkrywają to co zostało wynalezione dawno temu na nowo – robią to porządnie z namaszczeniem i świat to łyka.

  Ktoś musi być motorem napędowym IT. Apple wychodzi to znakomicie.