news

iPhone 4 a seks

Rozwiązania technologiczne w nowym modelu telefonu Apple nie pozostają
bez wpływu na życie intymne online i offline. Przyjrzyjmy się budowie iPhone’a 4 pod tym kątem.

Rozdzielone przyciski regulujące głośność ułatwią przyciszenie telefonu. W razie, gdyby wasza druga połowa zaczęła szeptać wam do ucha sprośności, gdy jesteście w biurze, wystarczy szybko zareagować. Potem można z poważną miną nadal udawać, że rozmawiamy z klientem. Seks przez telefon : praca – 1 : 0.

Lepszy zasięg i odbiór w nowym iPhone umożliwią zaszycie się z telefonem na klatce schodowej lub w innym ustronnym miejscu w celu przeprowadzenia intymnej rozmowy. Ba, możesz nawet użyć FaceTime, by urozmaicić spotkanie. Seks przez telefon : praca – 2 : 0.

Procesor A4 podobno sprawi, że iPhone 4 będzie śmigał znacznie szybciej niż wszystkie poprzednie modele. Sprzyja to nagrywaniu domowych filmów łóżkowych oraz utrwalaniu wakacyjnych ekscesów. Świetnie przyda się także do rejestrowania zbliżeń sąsiadów, którzy zapominają zasunąć zasłony.

Dłużej działająca bateria ma swoje plusy dodatnie i ujemne. Co prawda umożliwi dłuższe rozmowy i dogłębniejsze zbliżenia, ale co, jeśli dziś nie masz ochoty na świntuszenie? Tym razem twoja druga połówka nie uwierzy, że „mój iPhone zaraz padnie”.

Ekran „siatkówkowy” to także obosieczna broń. Wspaniale, że pikantne fotografie będą widoczne wyraźniej, ale nie wszystko przecież chcemy dobrze widzieć. Zmarszczki, przebarwienia skóry, pot i owłosienie zdecydowanie nie powinny być przesyłane w HD. Chyba, że kogoś to kręci.

Kamera z przodu oraz lepszy aparat fotograficzny to nie tylko lepsza jakość zdjęć i filmów. Lampa błyskowa umożliwi utrwalanie intymnych chwil w słabo oświetlonych miejscach.

Wideorozmowy Face Time mają wielki potencjał. Być może wkrótce wielu użytkowników Chatroulette będzie łączyło się z serwisem właśnie za pomocą iPhone’a 4. Seks grupowy także zyska nowy wymiar.

Dr. Debby Herbenick, autorka książki Bo to przyjemne: Kobiecy poradnik, jak czerpać większą radość z seksu, pracuje w Centrum Promocji Zdrowia Seksualnego na Uniwersytecie Indiana. Współpracuje także z Kinsey Institute for Research in Sex, Gender and Reproduction i pisze dla czasopism „Men’s Health”, „Time Out Chicago”, „Velocity”, „Cheeky Chicago”, „Psychology Today” i „Glamour”.

podobne treści

 • chuj

  Jesteście ostro pojebani

 • 1.patryk.4

  Lol. To samo można powiedzieć o każdym innym najnowszym telefonie -.-

 • karbed

  Chyba nie macie co robić , jacyś napaleńcy siedzą i piszą takie kretyńskie teksty.

 • marian

  Tekst z jajem ;] Widać nie wszyscy mają poczucie humoru…

 • Anonim

  nie ma to jak reklama viralowa