designnews

iPad w drewniano-złotej oprawie

Na Nowy Rok tablet także zasłużył na coś nowego. Jednak tylko jeśli sprawował się wzorowo i ma zamożnego właściciela, dostanie etui firmy Gresso.

Wykonane ze szlachetnego afrykańskiego gatunku drewna dalbergia czarnodrzew i ozdobione 18-karatowym złotem, etui Gresso to kwintesencja niedyskretnego zbytku. Etui tej firmy na iPhone’a kosztuje 3 tysiące dolarów, ale wersja na iPada jest na razie bezcenna.

This Gold and Wood iPhone Case Goes Perfectly With Your Smoking JacketSami zadecydujcie, czy to bardziej stylowe od wersji Louis Vuitton lub tej ze skóry aligatora. [Gresso, Gearlog]

podobne treści

 • apar

  taki drewniany tył jest o wiele bardziej elegancki niż bakielitowa biel niczym z muszli klozetowej

 • cezary170

  Mi sie bardzo to podoba.
  Te złote logo nie jest wymagane ale te drewno wygląda cudownie.

 • Anonim

  99% użytkowników chyba nie docenia drewna, uważa je za coś przestarzałego.
  A wystarczy sobie wyobrazić o ile piękniejsza stałoby się nasze otoczenie gdyby RTV i AGD były w klasycznych drewnianych obudowach. Oczywiście wszystko powinno być dobrane do stylu odpowiedniej epoki. Wiadomo że w surowym chłodnym wnętrzu z przewagą stali nierdzewnej nie ma miejsca na drewno. Niestety zachowujemy się jak menele które zbierają do kanału ciepłowniczego byle co byle czymś wyposażyć, bez patrzenia na to jak komponuje się ich przestrzeń życiowa.
  Styl postapokaliptyczny przed apokalipsą? Po 2012 nie będzie widać żadnej różnicy :P

 • cezary170

  Ja tez nie jestem fanem drewna ale są rzeczy które wyglądają cudownie w drewnie np: ten Ipad.
  Albo domy drewniane nowego typu są bardzo ładne…