news

iPad: test szybkości

iPad jest szybki. Bardzo szybki. Zrobiliśmy taki test – porównaliśmy grę Plants vs. Zombies oraz działanie mapy. 

Na iPadzie gra była już załadowana, gdy na iPhonie ładowanie dopiero się rozpoczynało. 

iPhone szedł ramię w ramię z iPadem jeśli chodzi o notatki, kalendarz i kontakty. Radził sobie też dobrze podczas wgrywania stron w Safari. 

iPad stanowczo górował jeśli chodzi o mapy. Nadążał za każdym ruchem palców – każdym powiększeniem i zmniejszeniem widoku. Dzięki wielkości ekranu pozwalał też na bardzo dokładne powiększanie.

Zasadniczo szybkość iPada jest widoczna na każdym kroku. Wystarczy chwilę na nim popracować, żeby zbierać szczękę z podłogi. Pytanie tylko, czy to się utrzyma, czy może w miarę zapełniania się dysku iPada, jego prędkość będzie maleć?  

podobne treści

  • konrad__44

    Halo – ja rozumiem kupowanie sobie dobrego PR. Ale bez jaj – ile można czytać zachwytów o iPad? A porównanie prędkości działania sprzętu sprzed 3 lat i nowego. Na dodatek 5 razy większego. Straciliście czytelnika. Tylko tak dalej panie i panowie.

  • Anonim

    a dla mnie to ciekawe. IMO iPhone jest szybki i jak widze ten filmik, ze iPad jest jeszcze o tyle szybszy to naprawde wspomniana szczena na podłodze. Co do mapy – balabym sie go uzywac w ten sposob w samochodzie chyba