news

iPad: plusy dodatnie

Zastanawiasz się nad kupnem iPada. Poważnie o tym myślisz. Ale zżerają cię wątpliwości. Czas zrozumieć wewnętrzne pragnienie – chcesz iPada. Potrzebujesz go. Idź słuszną drogą…

Oczywiście iPad ma wiele plusów i minusów. Oto kilka informacji dla tych, którzy poważnie rozważają kupno i potrzebują odrobiny wsparcia. Recytujcie niczym mantrę:

 • To okazja, muszę go mieć: Oczywiście nie będzie to najtańszy produkt. Ale około 1500 zł za czytnik do eBooków, odtwarzacz multimediów, platformę do gier i przeglądania internetu w jednym? To tyle, co nic!
 • Aplikacje na nowo, muszę go mieć: Podobają Ci się aplikacje na iPhone? Pewnie, że tak! Te same aplikacje na iPadzie wyglądać będą jeszcze bardziej oszałamiająco. Szczególnie gry. Nie tylko dlatego, że iPad ma większy ekran. Ma również lepszy SDK dla programistów. Do tego to po prostu potężniejsze urządzenie. Autorzy programów będą mogli wreszcie pokazać, na co ich stać.
 • Po co komu Flash, muszę go mieć: Wiadomo – kłótnie między Adobe i Apple spowodowały, że iPad nie będzie obsługiwał Flasha. Ale pamiętaj: większość stron w dzisiejszym Internecie w ogóle go nie używa, a te, które używają, prędzej czy później znajdą sposób by dotrzeć i do iPada. Przyszłość leży w HTML5
 • Dobrze go zrobili, muszę go mieć: Apple zaliczył kilka poważnych niedociągnięć przy wejściu na rynek iPoda i iPhone’a, co u wielu pozostawiło niesmak. Ale trudno uwierzyć, by Steve Jobs pozwolił na blamaż kolejnego swojego ukochanego dziecka (nazwał je przecież „najważniejszą rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobił”). Poza tym system operacyjny iPada został już gruntownie przetestowany przez miliony użytkowników iPhone’a. Po testach zapowiada się znakomicie.
 • Transfer danych, muszę go mieć: Połączenie z siecią 3G daje niesamowite możliwości, a przy tym wcale nie musisz z niego korzystać. 
 • Zawsze mogę go odsprzedać, muszę go mieć: Produkty Apple są jak maluchy w latach 80. – na rynku wtórnym osiągają ceny wyższe niż w sklepach. iPad nawet nie wszedł do sprzedaży, a już pojawiają się
  informacje, że podaż nie zaspokoi popytu. Nic więc nie ryzykujesz, a nawet możesz na tym zakupie zarobić.
 • Tak tworzy się historia, muszę go mieć: Po prostu. To jedyny produkt tego kalibru na rynku. Będą inne tablety. Ale żaden nie będzie zapamiętany jako ten, który zmienił sens wyrażenia „komputer osobisty”. Chcesz, by stało się też twoim udziałem?
 • I jeszcze kilka powodów, dla których musisz go mieć: Ma rewelacyjny ekran. Wszyscy, którzy mieli okazję go dotknąć są pod jego wrażeniem. Ma przeglądarkę czasopism. Jest szybki. Został stworzony przez lidera rynku. Jest najlepszą, najpiękniejszą zabawką od wielu, wielu lat.

To by było na tyle. A jeśli przeczytałeś wszystkie te informacje i wciąż nie chcesz kupić iPada, nie ma dla ciebie nadziei. Lepiej przeczytaj ten artykuł.

podobne treści

 • hymen

  A ja nie muszę :)

 • nie

  Udaj się lekarza autorze tego newsa…

 • Kgarwolinski

  To jednak wciąż tylko tłumaczenie amerykańskiej wersjii blogu. Przy takim wpisie powinny pojawić się gwiazdki: 1500? Nie sądzę. Przecież w US $499 to nie jest $499, tylko 499 + tax. Wersji polskiej OS póki co nie widać, nie mówiąc o tym, iBooks i iTunes w Polsce nie działa. Pozostaje internet i oglądanie zdjęć (?).