news

iPad na lotnisku – co powinniśmy wiedzieć?

Denerwują was rysy na iPhonie? Pomyślcie, co będzie, jak kupicie iPada (który według wstępnych cenników ma kosztować w Polsce około 2300 zł netto) i który tak wspaniale wygląda na materiałach prasowych. Czy wyobrażacie sobie, jak szybko może się porysować jego piękna, błyszcząca tafla? 

Już widzę siebie, jak podczas kontroli bezpieczeństwa na lotnisku wyrywam się z krzykiem ochronie, żeby uchronić mojego iPada przed osuwającymi się na niego na taśmie kluczami. Albo, dajmy na to, termosem. Albo nic na niego nie będzie spadać, ale ja będę się denerwował, że mi się porysuje od tego ciągłego wyjmowania i kładzenia na nietypowej powierzchni. 

W takich sytuacjach dobrze będzie zaopatrzyć się w specjalną torbę, z której nie trzeba będzie wyjmować swojego sprzętu. Polecamy plecak od Case Logic, a także torbę od Timbuk2.

Zainspirowane postem Dona Nguyena i Matta Buchanana. 

podobne treści

 • kevin94

  A niby od czego są te takie skrzynki do których wkłada się laptopy i komórki..? Serio to nie rozumiem tego newsa – nic nie wnosi.

 • Rafał Tomański

  skrzynki skrzynkami, ale kiedy trzeba zdejmować praktycznie za każdym razem buty, pasek, zbierać to potem do kupy, żeby nie zgubić portfela, paszportu, biletów i całej reszty – to naprawdę bardzo łatwo o wypadek. przechodzenie przez bramki jest zawsze dla mnie stresujące. zazdroszczę Clooneyowi, który miał to opanowane w filmie „W chmurach” do perfekcji :)

 • Anonim

  Po pierwsze, to nie wygodniej mieć w trakcie odprawy taki sprzęt w plecaku? Po drugie, ekran iPhone / iPod Touch jest odporny na rysy — mój iPod mimo noszenia w kieszeni ma tylko kilka drobnych rysek (dla testu można sobie sprawdzić szpilką). Po trzecie tył iPada jest matowy, pewnie taki jak obudowa Macbooka Pro — to też powinno zmniejszyć ilość rys. Tak więc porównanie do iPhone w kontekście rysowania jest nie na miejscu.

 • nie.dam

  Rafał mam dla Ciebie rozwiązanie, które u mnie sprawdza się zawsze w 100%. Używam dwóch tacek na lotnisku. Jedna na ciuchy + klucze + to co w kieszeniach
  Druga na laptopa i telefon. Po problemie.