newstabletyWiadomości promowane

iPad 4G 128 GB jest już w Polsce i kosztuje krocie!

W końcu się pojawił. iPad czwartej generacji o pojemności 128 gigabajtów jest już dostępny dla klientów mniej lub bardziej cywilizowanych krajów. Polska, z racji tego, ile trzeba dopłacić do niektórych urządzeń elektrycznych, należy do trzeciego świata. Zanim jednak spowoduję opadnięcie Waszych szczęk na podłogę, przypomnę, co takiego oferuje użytkownikowi najnowszy model iPada.

iPad 4G z 128 GB miejsca na pliki dysponuje 9,7-calowym ekranem typu Retina o rozdzielczości 2048 na 1536 pikseli, bardzo wydajnym układem A6X, kamerką iSight, złączem Lightning i dostępem do ponad trzystu tysięcy aplikacji w sklepie App Store. Wszystko zamknięte jest w eleganckiej, aluminiowej obudowie.

Tablet, rzecz jasna, można kupić w tych samych kolorach co poprzednio: białym i czarnym, oraz wersjach: z Wi-Fi i Wi-Fi z łącznością 3G. Jedyną rzeczą, która wraz z pojemnością dysku się zmieniła, jest cena tabletu:

Niemal 4000 złotych za tablet?! Dla porównania – w ojczyźnie smażonych Snickersów i Supermana, ten sam sprzęt kosztuje odpowiednio: 800 i 930 dolarów (około 2450 i 2800 złotych). Jak to mawia młodzież: grubo!

podobne treści