news

iPad 3 pojawi się 7 marca?

Przynajmniej tak twierdzi iMore, na podstawie swoich źródeł, które „były wiarygodne w przeszłości”. Jeśli źródła się nie mylą nowa odsłona iPada będzie bardzo potężna. 


Prawdopodobnie w środę 7 marca odbędzie się prezentacja związana w jakiś sposób z urządzeniami iPad, o której plotki rozsiewane były już w zeszłym tygodniu. Teraz dowiadujemy się, że najprawdopodobniej tego dnia pokazany zostanie pierwszy iPad 3.

Choć nikt go jeszcze nie widział, na podstawie samych plotek można pokusić się o przedstawienie jego specyfikacji. Sercem urządzenia będzie prawdopodobnie czterordzeniowy procesor A6. iPad 3 pojawi się w dwóch wersjach – wyposażony w Wi-Fi, bądź w Wi-Fi oraz GSM/CDMA/LTE. Ulepszone zostaną kamery – główna nagrywać będzie w HD, natomiast skierowana na użytkownika ma mieć 8 megapikseli. Dotykowy wyświetlacz Retina ma mieć rozdzielczość 2048×1536. Spekuluje się nawet na temat ceny urządzenia, która wynosić ma około 500 dolarów, co pociągnie za sobą obniżkę cen starszego modelu.

Oczywiście są to tylko plotki, ale nieprzypadkowo pojawiają się z taką intensywnością właśnie teraz. Do 7 marca zostały tylko trzy tygodnie, wcześniej czy później się przekonamy co z tego jest prawdą.

podobne treści

 • r5t5yr

  Mogli by wreszcie dodac cos jeszcze, moze czytnik kart, moze dodatkowy dysk, host usb, …
  w UE mieli wymusic uzywanie usb jako ladowarki moze by tak od razu to wlozyc z magnetyczna wtyczka.

 • kaktuss26

  Przecież recenzja iPada 3 od dawna jest w necie :D
  http://mobilol.blox.pl/2012/01/Pierwsza-na-swiecie-recenzja-iPada-3.html

 • Andrzej Spyra

  @kaktuss26 – w wielu punktach pewno ma rację;-)