film

Intronizacja dopiero w lutym 2015 roku

Niedobra wiadomość dla wszystkich, którzy czekali na nowy film rodzeństwa Wachowskich. Jupiter: Intronizacja, film akcji z udziałem Mili Kunis i Channinga Tatuma  wejdzie do kin pół roku po nominalnej premierze, która zaplanowana była na 25 lipca. Nową datą premiery jest 6 luty 2015 roku.

 

Co spowodowało tak znaczne przesunięcie w czasie? Nic zaskakującego. Dan Fellman, szef dystrybucji w Stanach Zjednoczonych studia Warner Bros. powiedział, że głównym czynnikiem, który zmusił studio do nadania nowej daty premiery jest fakt, iż twórcy potrzebują więcej czasu, by dopracować efekty specjalne.

Nie wyrobiliby się w czasie do czerwca. Sporym utrudnieniem dla nas było przygotowywanie filmu do międzynarodowej dystrybucji, biorąc pod uwagę to, że zagraniczne rynki potrzebują dodatkowego czasu.

Miejmy nadzieję, że jest to ostatnia z niemiłych wiadomości na temat Jupiter: Intronizacja. Nowa data premiery stawia produkcję Wachowskich naprzeciw Stracharza z udziałem Jeffa BridgesaMortdecai, którego gwiazdą będą Johnny DeppEwan McGregor Gwyneth Paltrow, a także Run All Night, w którym (znowu?) Liam Neeson zagra podstarzałego płatnego mordercę.

Nowy film twórców kultowej trylogii Matrix opowiehistorię dziewczyny, tytułowej Jupiter Jones (grana przez Milę Kunis), względem której los przygotował sporo niespodzianek. Będąc już dorosłą kobietą, Jupiter śni o gwiazdach, ale budzi się w szarej rzeczywistości, w której czyści toalety. Dopiero kiedy Caine (Channing Tatum), genetycznie zmodyfikowany, ekswojskowy łowca, pojawia się na Ziemi, szukając właśnie jej, Jupiter dowiaduje się, że jest predestynowana do czegoś, co może wpłynąć na balans we wszechświecie.

Jupiter: Intronizacja pojawi się w kinach 6 lutego 2015 roku, a obok Mili Kunis i Channinga Tatuma w produkcji zagrają Sean Bean (Władca Pierścieni, Skarb narodów), Eddie Redmayne (Les Miserables NędznicyMój tydzień z Marilyn), Douglas Booth (LOLRomeo and Juliet), Doona Bae (Atlas chmur, Dmuchana lala),James D’Arcy (Atlas chmurHitchcock) oraz Terry Gilliam (Żywot BrianaSzpiedzy tacy jak my).

podobne treści