film

Im bardziej obrywasz, tym bardziej walczysz. Zapowiedź Southpaw

W sieci pojawiła się kolejna zapowiedź dramatu sportowego z udziałem gwiazdy Wolnego strzelcaSouthpaw, dramat sportowy, opowiadający o walczącym nie tylko o tytuły bokserze zadebiutuje na ekranach kinowych jeszcze w tym miesiącu, a obok Jake’a Gyllenhaala w produkcji wystąpią także Forest Whitaker Rachel McAdams. Zapowiedź zobaczyć można poniżej:

 

Nadchodzący dramat sportowy opowiada o tragedii, stracie i bolesnej drodze do odkupienia. Billy „The Great” Hope (Gyllenhaal) jest bokserskim mistrzem wagi junior półśredniej, którego leworęczna postawa zwana jest właśnie „southpaw”. Hope napędzany jest rządzą sławy, bogactwa, nie zapominając oczywiście o rodzinie. Ma wszystko, jest na szczycie – zawodowo i uczuciowo – gdy tragedia posyła jego życie na dno. Teraz jego dzień składa się w głównej mierze z alkoholu i leków na receptę, jego córka wylądowała w opiece dla dzieci, a dom został przejęty przez bank. Billy poszukuje szansy na odkupienie i odwrócenie losu, a pomocną dłoń – bardzo niechętnie – wyciąga były bokser, Tick (Whitaker).

Obok nominowanego do Oscara Jake’a Gyllenhaala (Tajemnica Brokeback MountainWolny strzelec), zdobywcy drogocennej statuetki, Foresta Whitakera (Ostatni król SzkocjiKamerdyner) i Rachel McAdams (Sherlock HolmesO północy w Paryżu), w Southpaw zagrają Rita Ora (50 twarzy GreyaSpivs), Naomie Harris (Skyfall28 dni później), Tyrese Gibson (Legionseria Szybcy i wściekli), Curtis „50 Cent” Jackson (Mokra RobotaSpy) oraz Clare Foley (SinisterWszyscy wygrywają). Premiera reżyserowanego przez Antoine’a Fuquę (Łzy słońcaDzień próby) filmu ustalona została na 21 lipca tego roku. Pomimo zbliżającej się wielkimi krokami światowej premiery, wciąż nie wiadomo, kiedy produkcja zadebiutuje w polskich kinach.

podobne treści