filmvideo

Igrzyska śmierci coraz gorętsze

Zdecydowanie Jennifer Lawrence wybija się dzisiejszego dnia na pierwszy plan. Wcześniej informowaliśmy, że wytwórnia 20th Century Fox pokazała nowe zdjęcia z X-Men: Przeszłość, która nadejdzie, w której aktorka gra rolę Mystique, a teraz pojawia się nowy zwiastun kolejnej serii z udziałem amerykanki. Premiera filmu już niedługo, więc pora na oficjalną, finalną wersję zwiastuna zapowiadającego Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia. 

W tej zapowiedzi słyszymy monolog prezydenta Snowa (Donald Sutherland), którego przemowa skutkuje tym, iż Katniss (Jennifer Lawrence) po raz kolejny będzie musiała stoczyć batalię o swoje życie. Stała się zagrożeniem dla porządku panującego w Panem. Zmuszony do uspokojenia ludu i zgaszenia rebelii, prezydent Snow zwołuje swoich najlepszych wojowników, by pozbyć się rebeliantki.

W filmie obok Lawrence i Sutherlanda występują znani z poprzedniej części Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Elizabeth Banks, Lenny Kravitz i Stanley Tucci. Film zawita na ekrany polskich kin 22 listopada.

podobne treści