newssmartfonyWiadomość główna

IFA: makieta nowego iPhone’a zawitała nawet do Berlina

Plotki na temat nowego iPhone’a zalewają nas ostatnio niemal z każdej strony. Nie dalej jak przedwczoraj informowaliśmy o wycieku zdjęć jego przeprojektowanych słuchawek, a dziś mamy okazję zapoznać się z niefunkcjonalną makietą smartfona Apple, do której na berlińskich targach IFA dorwała się redakcja portalu the Verge. Oto jak wypada ona w zestawieniu z nieco starszym, ale za to absolutnie prawdziwym iPhonem 4S.

Z poniższego filmiku nie wynika w zasadzie nic, co mogłoby nas w jakikolwiek sposób zaskoczyć – nowy iPhone jest rzeczywiście nieco większy, sprawia wrażenie smuklejszego i cechuje się delikatnie odświeżonym, może odrobinę kontrowersyjnym, dwukolorym designem. Z poprzednich doniesień wiemy, że będzie on też dysponować jednobryłową obudową, 19-stykowym złączem dokującym i przemieszczonym na dół (argh!) gniazdem słuchawkowym (to ostatnie szczególnie nie przypadło mi do gustu – moim zdaniem takie rozwiązanie będzie po prostu niewygodne). Makieta zdaje się potwierdzać właściwie wszystko.

No i cóż – na tym etapie możemy już chyba uznać, że wszystkie (w dodatku niezwykle zbieżne) doniesienia na temat nowego iPhone’a z dość dużym prawdopodobieństwem znajdą ostatecznie odzwierciedlenie w rzeczywistości. No, ale… do czasu oficjalnej prezentacji urządzenia nie możemy stwierdzić niczego na pewno. Wkrótce przekonamy się, jak będzie naprawdę. Poniżej filmik autorstwa redakcji the Verge.


[Verge]

podobne treści