newssmartfony

Huawei Nova 4 na oficjalnym teaserze

Do tej pory to zwykle Apple dyktowało trendy, za którymi z czasem podążali inni producenci. Tak było w przypadku pierwszego iPhone’a, dzięki któremu zdecydowana większość smartphone’ów wygląda dziś jak wygląda, tak było w przypadku „notcha” w iPhone’ie X, który zaczął pojawiać się także w innych urządzeniach. Wygląda jednak na to, że teraz to Huawei pokaże coś, co może nadać ton w najbliższym czasie. Urządzenie to nazywa się Huawei Nova 4.

Dlaczego może tak być? Huawei Nova 4 będzie bowiem urządzeniem wyposażonym w ekran z dziurką na kamerkę do selfie. Podobnie zbudowany będzie Samsung Galaxy A8s, ale to premiera chińskiego urządzenia zbliża się wielkimi krokami, a producent opublikował już jego oficjalny teaser.

Widać na nim doskonale urządzenie, którego ekran przykrywa praktycznie cały przedni panel, a w wycięciu w lewym górnym rogu znajduje się kamera do selfie, czyli najbardziej wyróżniająca urządzenie cecha.

Co ciekawe, w przypadku Huawei Nova 4 producentowi udało się całkiem nieźle zachować w tajemnicy pozostałe informacje na temat urządzenia – nie wiemy ani jak będzie wyglądało z tyłu, ani jaka jest jego dokładna specyfikacja. Na szczęście nie te informacje nie będzie trzeba czekać długo, ponieważ jego premiera zaplanowana jest już na 17 grudnia.

podobne treści