newssmartfonyWiadomość główna

HTC One X już z Androidem 4.1 Jelly Bean

Tym razem huragan nie powinien stanąć na niczyjej przeszkodzie. Wygląda na to, że HTC wywiązało się z obietnicy aktualizacji oprogramowania smartfonów One X i One S do Androida 4.1 Jelly Bean. No, a przynajmniej uczyniło to częściowo – według najświeższych doniesień proces uaktualniania OS-u pierwszego z nich właśnie ruszył.

Póki co nie wiadomo co z updatem dla mniej znanego z duetu nadmienionych telefonów – HTC One S. Według wstępnych informacji – miał on ruszyć jeszcze w październiku i w sumie niewykluczone, że tak rzeczywiście będzie. Wracając do One X – HTC poinformowało, że aktualizacja obejmie początkowo terytorium Azji, skąd rozszerzy się dalej na (w ciągu najbliższych dni – być może już dziś) Europę. Miło. Przypomnijmy, że HTC obiecało update kilku smartfonów do Androida 4.1 Jelly Bean już w lipcu.

Poza suchym, żelkowym OS-em ze stajni giganta z Mountain View, aktualizacja wyposaży smartfon (a w dalszej perspektywie – obydwa smartfony) w najnowszą odsłonę autorskiej nakładki HTCSense 4+.

Dajcie znać w komentarzach czy update dotarł już na wasze egzemplarze HTC One X (no i opiszcie swoje pierwsze wrażenia).

[Android Central]

podobne treści