newsWiadomość główna

HTC One X+ do złudzenia przypomina… HTC One X

Portal Pocket-lint twierdzi że dotarł do pierwszych (pochodzących – jak zwykle – z bardzo zaufanego źródła) zdjęć smartfona HTC One X+, który… wyglądem do złudzenia przypomina swój rzekomy pierwowzór – HTC One X.

Cóż, jako że HTC dotychczas nie podzieliło się z nami żadnymi informacjami na temat specyfikacji bądź ewentualnej daty premiery swego odświeżonego flagowca, na razie lepiej podejść z dystansem do wszelkiego rodzaju wycieków. Jakby nie było – istnienie smartfona jest póki co wyłącznie wymysłem mniej lub bardziej wiarygodnych plotek i nie zostało jeszcze w żaden sposób potwierdzone przez tajwańskich mocodawców. Zdjęcie, które możecie zobaczyć powyżej sugeruje jednak, że będzie on wyglądał niemal dokładnie tak, jak HTC One X. Zaskoczeni?

Poprzednie wycieki sugerują, że HTC One X + będzie pracować po kontrolą Androida 4.1 Jelly Bean, a pod jego maską znajdziemy m.in. czterordzeniowy procesor Nvidia AP37 o częstotliwości taktowania 1,6 GHz, 32 GB pamięci ROM i 1 GB RAM-u. Wnioskując ze zdjęć – o ile są prawdziwe – wkrótce powinniśmy doczekać się jego oficjalnej prezentacji.

[Pocket-lint]

podobne treści