newssmartfony

HTC One V w co najmniej trzech wersjach kolorystycznych


Jak ogłosił na swych łamach portal Pocketnow, niedawno zaprezentowany przez HTC, smartfon One V, ukaże się w przynajmniej kilku, a nie, jak dotychczas przypuszczano, w tylko jednym wariancie kolorystycznym.

Wszystkie wersje aparatu, co pewnie zmartwi zwolenników lansiarsko-pstrokatych odcieni, zdecydowano się jednak utrzymać w barwach nie odbiegających daleko charakterem od ciemnosiwego pierwowzoru. W efekcie otrzymamy przynajmniej trzy kolorystyczne wersje One V, utrzymane w stonowanych i spokojnych odcieniach czerni, fioletu i szarości. Czyli w kolorach właściwie idealnych na smutną, polską (podobno złotą) jesień.

Dla tych, dla których wygląd nie ma specjalnego znaczenia, będzie miała je zapewne specyfikacja smartfonu, a ta w wypadku HTC One V prezentuje się następująco: 3,7-calowy ekran WVGA, jednordzeniowy procesor o mocy obliczeniowej 1GHz, 512MB pamięci operacyjnej RAM, 4GB zwykłej pamięci wewnętrznej, 5-megapikselowa kamera i bazowy OS w postaci najnowszego dziecka Google – Androida 4.0 Ice Cream Sandwich. Tak sobie, co?

[pocketnow]

podobne treści