newssmartfonyWiadomość główna

HTC nareszcie zaktualizowało smartfon One X do Androida 4.1

Nareszcie koniec oczekiwania? Jak zapewne pamiętacie, niecały miesiąc temu HTC poinformowało, że proces aktualizacji oprogramowania smartfona HTC One X do Androida 4.1 Jelly Bean nareszcie się rozpoczął. Niestety – zapowiedzi okazały się odrobinę nieprecyzyjne: obiecany update objął swoim zasięgiem wyłącznie terytorium Azji (w dodatku nie całej). Dziś, według wszelkich znaków na niebie i ziemi, uaktualnienie dotarło także w pozostałe zakątki świata.

Z najnowszych informacji wynika, że jako pierwsi update będą mogli pobrać posiadacze egzemplarzy międzynarodowej wersji smartfona HTC One X o numerach CID_038 i CID_044 (by sprawdzić numer swojej słuchawki musicie pobrać z Google Play Store odpowiednią aplikację. Nazywa się CID). Update, jak to zwykle ostatnio bywa, jest rozsyłany w trybie Over-the-Air (a więc bez konieczności podłączania telefonu do komputera) i wyposaża urządzenie – poza „suchym” Androidem 4.1 – także w najnowszą odsłonę autorskiej nakładki HTC: Sense 4+.

Sama paczka waży około 365 MB i jest poprzedzona niewielkim, około 2-megabajtowym plikiem umożliwiającym rozpoczęcie procedury aktualizacji smartfona.

To tyle. Dajcie znać, czy otrzymaliście już update i jak wasze egzemplarze One X sprawują się po jego zainstalowaniu.

[Android Central]

podobne treści