newstablety

HTC Jetstream (Puccini) z ceną, która dobije go przed premierą

HTC chyba naprawdę chce się wypromować na elitarną firmę, a do tego celu używa niesamowicie wysokich cen. 700 dolarów (2030 złotych) za 10-calowy tablet w dwuletniej umowie? Weźcie jeszcze pod uwagę „przeliczanie cen” na złotówki i macie 3000 złotych.

Najlepsze jest to, że specyfikacje techniczne nie powalają. Gdyby był tam czterordzeniowy Kal-El, to można by się jeszcze zastanowić, ale co tam! W Jetstreamie (początkowa nazwa Puccini) znajdziecie dwurdzeniowy Snapdragon 1,5 GHz, który jest lepszy od Tegry 2 jeśli chodzi o sprzętową akcelerację wideo. Tak, jak Motorola Xoom, Jetstream będzie wyposażony w łączność 4G LTE. Do dyspozycji użytkownika będą 32 gigabajty miejsca w pamięci wewnętrznej. Uwiecznianie chwil zapewni 8 MP aparat i 1,3 kamera z przodu. Do pierwszych egzemplarzy będzie dołączany rysik HTC Stylus. Tablet będzie działać pod kontrolą Androida 3.1 Honeycomb i nakładki HTC Sense.

Tylko ta cena… Wszystkie media w USA odnoszą się krytycznie co do przewidywanej ceny 700 dolarów w abonamencie 35 dolarów miesięcznie na dwa lata. Znając polskie realia czeka nas cena 3000-4000 złotych. Dziękuję, wole kupić dwa iPady. [AT&T]

podobne treści

  • matimateos95

    Tablet bardzo fajny jest, można by powiedzieć najlepszy ale nie będzie za bardzo sprzedawalny z ceną 4000 zł

  • twkwas

    Czekałem z zakupem tabletu na premierę HTC…. i kupuję Asusa Transformera. Sorry, ale cena jest z kosmosu…