news

HTC HD Mini z systemem Windows Mobile 6.5.3

Zaprezentowano już WinPho7, więc wykorzystujący starszy system Windows Mobile 6.5.3 telefon HTC’s HD Mini może się wydawać niewarty uwagi. Lecz z pewnością warto poświęcić uwagę jego budowie.

Przychodzi mi na myśl określenie: industrialny design. Jeśli model Legend to seksowna młodsza siostra, a Desire to starsza siostra – kujonka, HD Mini można opisać jako młodszego emo brata w tej rodzince. Model jest solidny, męski i kanciasty, na obudowie widać nawet śruby.

Wyposażony jest w 3,2-całowy wyświetlacz HVGA o rozdzielczości 320 X 480 pikseli, procesor 600Mhz, 384MB RAM i 512MB ROM. Aparat robi zdjęcia z rozdzielczością 5 megapikseli, ma
autofokus i lampę błyskową. Dzięki łączności Wi-Fi, Bluetooth i GPS, można korzystać z telefonu w każdym punkcie Hot Spot.

Skoro wkrótce pojawi się na rynku Windows Phone 7 Series, HD Mini może odnaleźć się w roli ekscentrycznego kuzyna z emo grzywką.

Gratis: łatwo go rozpoznać, gdybyście przypadkowo natrafili na stos rozmontowanych telefonów. Jak? Po żółtym kolorze z tyłu.

podobne treści