smartfony

HTC 10 na promocyjnym nagraniu dzień przed premierą

HTC zaplanowało jutro konferencję, na której ma pochwalić się smartphonem HTC 10. Prezentacja zapewne się odbędzie, ale część informacji na temat nowego flagowca nie będzie dla nikogo zaskoczeniem za sprawą filmu promocyjnego, który już dziś wyciekł do sieci.

Na nagraniu widać smartphone bardzo podobny do tego, co można było wcześniej zobaczyć na licznych zdjęciach. Obudowa urządzenia ma ścięte krawędzie z tyłu, można także zauważyć odwracalne złącze USB C. Na podstawie wideo można także domniemywać, że będzie on dostępny w co najmniej trzech wariantach kolorystycznych – srebrnym, złotym i ciemnoszarym.

Oczywiście z nagrania prezentującego wygląd HTC 10, które możecie zobaczyć powyżej, nie da się wywnioskować nic na temat tego, co znajduje się pod jego obudową, ale tutaj w sukurs przychodzą wcześniejsze plotki. Według nich smartphone ma mieć ekran o przekątnej 5,2 cala i rozdzielczości 1440 na 2560 pikseli, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 820, 4 GB pamięci RAM, 32 lub 64 GB pamięci wbudowanej, kamerę przednią 5 megapikseli oraz aparat główny o rozdzielczości 12 megapikseli. Zgodnie z obecnymi trendami, urządzenie wyposażone ma być również w czytnik linii papilarnych. Zasilanie ma zapewnić bateria o pojemności 300 mAh, a całość ma działać pod kontrolą Androida 6.0 Marshmallow z przygotowaną przez HTC nakładką Sense 8.0.

Oficjalna prezentacja urządzenia ma odbyć się jutro po godzinie 14tej polskiego czasu.

podobne treści