newstablety

HP Slate pokazuje, co ma więcej od iPada

 

HP pokazało najnowszą zapowiedź swojego tabletu – Slate. Tym razem skupiono się na podkreślaniu przewagi nad iPadem – otóż Slate ma mieć kamerkę, wbudowany port USB i slot SD. 

Jeszcze nie mamy ostatecznego potwierdzenia, ale Slate jest spodziewany na rynku w czerwcu w cenie około 540 dolarów. [HP i Engadget]

podobne treści

 • methodmanforever

  apple to jednak apple , nikt nie przebije tej funkcjonalnej prostoty i designu

 • Grzesiek

  Windows na tablecie jest synonimem złego tabletu. Ten system ma problemy z desktopami, a co dopiero z tabletami. Jeżeli firmy nie stać na stworzenie własnego OSu, powinna postarać się o licencję np Linuxa lub Androida, ale na Miłość Boską – nie Windows!

 • iPhone3gs

  Jak dodamy do tego dość znaczną awaryjność urządzeń HP to wyniki sprzedaży nie będą wyglądać tak optymistycznie – mimo braku kamery, USB i SD, ilość aplikacji dostosowanych lub stworzonych na iPada zawsze będzie utrzymywała go na 1-szym miejscu rankingów sprzedaży tabletów (piszę to świadomie przed premierą produktów konkurencji ;)

 • blabla

  to jest głupie posunięcie ze strony HP, robią produkt który będzie zamulał pod Windoze7 i dla którego nie będzie specjalnego sklepu z aplikacjami. To raczej jest ruch na siłę, nieprzemyślany.
  Na prawdę nie chciałbym używać windows7 na tak słabym PCecie jakim po prostu będzie ten tablet

 • maximx

  już przebiło HTC w telefonach a nazywa się Desire…