newstablety

HP Slate pokazał czerwoną kartkę Windows 7

HP wstrzymuje prace na tabletem z systemem operacyjnym Windows 7. Tak przynajmniej twierdzi serwis TechCrunch, powołując się na pewne źródło.

Po wykupieniu Palma za 1,2 miliarda dolarów, logicznym posunięciem wyda się zrezygnowanie z tworzenia Slate opartego na niezbyt „tabletowym” systemie operacyjnym, jakim jak Windows 7 firmy Microsoft. Co go zastąpi?  Stawiam na webOS. [Wilson Rothman/giz, TechCrunch]

podobne treści

 • Mateusz Rodak

  NO WAY! To nie może być prawda! Tak czekałem na Slate’a! :( KU*WA! Wściekłem się w tym momencie >:-(

 • Anonim

  No i gdzie są te iPad killery? Urządzenie, urządzeniem ale cała infrastruktura oprogramowania i usług to inna bajka i tu „japko” jest lata świetlne przed konkurencją. Co pokazuje wciąż niezachwiana pozycja iPhona z jego wadami ale i świetnym iTunes store’m. Gdzie te iPhone killery?

 • budzigniew

  Niech Ubuntu na tym postawią i nie będzie na niego bata.

 • tomek

  Pewnie wgrają własną zcustomizowaną dla dotykowca dystrybucję linuxa

 • Dawid Krysiak

  oj Balmer… Na jego miejscu już dawno bym się zwolnił… Wpadka za wpadką… Nieprzygotowana prezentacja w panicznej reakcji na prezentację ipada, teraz wychodzi na to, że w ogóle stracą ten produkt…Jak to szło? „ludzie którym zależy na ich oprogramowaniu, powinni robić własny sprzęt” – może czas na jakąś współpracę Microsoftu z producentem sprzętu i firmowanie konkretnego komputera logiem „Microsoft PC”?