news

HP ProBook – piękno nie tylko na zewnątrz

Laptop HP ProBook ma ci służyć wszędzie. Potężny jak komputer do pracy, stylowy jak komputer domowy. Nowe, aluminiowe obudowy i procesory Core i3/i5/i7 pozwalają stwierdzić, że twórcy osiągnęli cel.

Nowe modele HP oferują różne ekrany – od 13.3” w modelu 4320s do 17.3” w 4720s. Prócz mocy obliczeniowej procesorów Arrandale laptopom nadano stylowy wygląd dzięki aluminiowym wykończeniom w kolorze bordo lub kawioru (cokolwiek by to nie znaczyło). Dodatkowo swojemu komputerowi można zapewnić grafikę ATI Mobility Radeon HD 4320, czy kamerkę o rozdzielczości 2 megapikseli.

Co więcej, ProBook wyposażony jest w DayStarter, program pozwalający na przeglądanie kalendarza w trakcie uruchamiania komputera, oraz oprogramowanie do edycji filmów i dźwięków ArcSoft TotalMedia Suite. Maksymalna dostępna bateria zapewni imponujące 9 godzin zabawy.

Nie ma tu co prawda USB 3.0. Ale jeśli szukasz komputera do pracy, który jest ładny i komputera do domu, który ma kopa, to może być laptop dla ciebie. [Brian Barett na podstawie HP]

podobne treści