wtf

Honor poszukuje zaginionego prototypu

Gdybyście przypadkiem znajdowali się w najbliższych dniach w Niemczech, macie szansę na zdobycie 5 tysięcy euro. Wystarczy tylko pomóc Honorowi odnaleźć zagubiony prototyp

Firma Honor poszukuje zagubionego prototypu smartphone’a z serii Honor 20, którego premiera zaplanowana została na połowę maja. Urządzenie miał ze sobą Moritz Scheidl, jeden z pracowników niemieckiego oddziału firmy, który w Poniedziałek Wielkanocny podróżował pociągiem z Düsseldorfu do Monachium. Kiedy dotarł do celu, okazało się, że nie ma ze sobą powierzonego mu urządzenia, a znajdujący się w szarym ochronnym etui prototyp albo wypadł w pociągu, albo został skradziony.

Honor nie jest z tego powodu zachwycony i stara się odzyskać urządzenie. Firma wyznaczyła nawet 5 tysięcy euro nagrody dla uczciwego znalazcy, który zwróci prototyp.

Jak nietrudno się domyślić, wiele osób podejrzewa, że tak naprawdę nic strasznego się nie stało, a pracownik firmy „zgubił” prototyp w ramach akcji marketingowej mającej przyciągnąć uwagę potencjalnych odbiorców przed premierą nowego urządzenia. Moritz Scheidl, sprawca całego zamieszania, zapewnia jednak, że sytuacja nie została wyreżyserowana, a producent rzeczywiście desperacko poszukuje zgubionego urządzenia.

podobne treści