film

Hobgoblin i Kobieta-Venom w Niesamowitym Spider-Manie 2?

The Daily Bugle, fikcyjna gazeta z Nowego Jorku, która regularnie pojawia się w produkcjach Marvela (w filmowych, a także komiksowych wersjach) informuje o tym, że w Niesamowitym Spider-manie 2 może pojawić się Venom w wersji żeńskiej, a także Hobgoblin. Strona już wcześniej została używana przy promocjach kolejnych filmów, na przykład Kapitana Ameryki: Pierwsze Starcie. Całość tekstu poniżej.

Pisał Ned Leeds

 

Data rozprawy rzekomego bioterrorysty, doktora Curta Connorsa w Sądzie Apelacyjnym Nowego Jorku została ustalona. Były naukowiec Oscorp został oskarżony o dwadzieścia wykroczeń, w tym użycie broni masowej zagłady. Connor powtarzał, że jest niewinny w każdym z sądów. Oczekuje się, że jego adwokat Anne Weying będzie przedstawiała brak winy i odpowiedzialności Connorsa za akcje działania jego gentycznie zmodyfikowanego alter ego, Jaszczura.

 

Connors twierdzi, że to presja nakładana na niego przez jego pracodawcę, Oscorp, spowodowała testy nowej formuły na nim samym. Mówił potem, że decyzja do użycia nieprzetestowanego związku chemicznego podyktowana była chęcią obronienia samej organizacji przed testami na niewinnych cywilach, co zostało zlecone odgórnie. Bezpośredni nadzorca Connorsa, doktor Rajit Ratha, zaginął dzień przed pierwszym atakiem Jaszczura.

 

Rzecznik Oscorp, Donald Menken, odpowiedział: „Nie możemy potwierdzić ani zaprzeczyć doniesieniom doktora Connorsa. Niewyjaśnione zniknięcie doktora Rathy pozostawiło nas z większą ilością pytań, niż odpowiedzi. Oscorp zawsze podążał śladami lokalnych, stanowych i federalnych regulacji przy swoich badaniach.

Ned Leeds, autor pseudoartykułu, jest regularną postacią pojawiającą się w komiksach. W pewnym momencie był uważany za postać kryjącą się za maską Hobgoblina, jednak później okazało się, że jest nim Roderick Kingsley, milioner, który rozpoczynał karierę jako projektant mody. Postać Donalda Menkena pojawiła się w komiksach w mniej więcej tym samym czasie, gdy debiutował Hobgoblin. Anne Weying jest byłą żoną Eddiego Brocka (Venom), a sama stała się w pewnym momencie
.

Źródło: The Daily Bulge
Zdjęcie: Wikipedia

podobne treści