aplikacjefoto

HipGeo pomoże oznaczyć zdjęcia z wakacji na mapie


Darmowa aplikacja HipGeo na iPhone‚a powstała po to, by chwalić się, gdzie spędzaliśmy wakacje. Bezwstydnie przyznają to twórcy aplikacji, więc i my przyznajmy, że nie robimy zdjęć na pamiątkę dla siebie.

HipGeo to fotoblog na skróty – pozwala zamieszczać w Internecie zdjęcia i „wszystkie przygody” razem z ich lokalizacją GPS.  Gdy robimy fotografie za pomocą tej aplikacji, nie musimy dysponować sygnałem wi-fi ani 3G, ponieważ oprogramowanie zapisuje dane i wysyła, gdy smartfon znajdzie się w zasięgu sieci. HipGeo umożliwia także opatrywanie zdjęć opisami i komentarzami. Aplikacja tworzy oparte na mapach animacje wykorzystujące nasze zdjęcia.

Użytkownicy HipGeo maja wgląd do zdjęć wykonanych przez inne osoby korzystające z aplikacji. Mają więc sposobność porównać swoje ujęcie z setkami diametralnie innych fotek z serii „ja pod Wieżą Eiffela”.

Oczywiście nie brak możliwości zamieszania fotografii na Facebooku i Twitterze, aby nasze wojaże zaistniały też na forach społecznościowych. [iTunes App Store]

podobne treści