film

Harry i Lloyd powracają w nowym zwiastunie Głupiego i głupszego 2

Studio Universal zaprezentowało nową reklamę Głupiego i głupszego 2, kontynuacji komedii z 1994 roku. Po dwudziestu latach od premiery oryginalnej produkcji Jim CarreyJeff Daniels powracają – tym razem, by znaleźć córkę filmowego Harry’ego. Zapowiedź do zobaczenia poniżej:

 

Głupi i głupszy 2 będzie opowiadał historię, w której dwójka wyrusza na  kolejną wycieczkę, celem odnalezienia zaginionej córki Harry’ego, potrzebującej przeszczepu nerki. Jest to odpowiedzialność, której nigdy, przenigdy nie powinno się powierzać tej dwójce.

Datą premiery jest 14 listopada 2014 roku, czyli odejmując miesiąc, 20 lat po premierze pierwszej części. Aktorzy ponownie wcielą się w role Lloyda Christmasa i Harry’ego Dunne’a z oryginalnej produkcji, tak samo jak Bradly Bluhm jako Billy z 4C. Do obsady dołączą Kathleen Turner (Miłość, szmaragd i krokodylPeggy Sue wyszła za mąż), Laurie Holden (serial The Walking DeadMgła), Rachel Melvin(serial Herosi i gościnnie Dr House), Steve Tom (Wyborcze jajaSiedem dusz) i Rob Riggle (Policja zastępcza21 Jump Street). Reżyserem sequela są, ponownie, Peter i Bobby Farrelly.

podobne treści