news

Halle Berry spotyka pozaziemską istotę. Zwiastun Extant

Jedną z wielu tajemnic otaczających nadchodzący już wkrótce serial CBS, Extant, jest to, co tak właściwie przydarzyło się Molly Woods, granej przez Halle Berry, na stacji kosmicznej, gdzie – podobno – nikogo nie było. W nowym klipie zamieszczonym na stronie Entertainment Weekly twórcy nieco uchylają rąbka tajemnicy, pokazując, że podczas rocznej, samotnej misji w kosmosie na statku nieoczekiwanie pojawia się… były chłopak astronautki. Wideo do zobaczenia poniżej:

CBS, które ma w swojej ramówce takie seriale jak Teoria wielkiego podrywu czy niedawno zakończone Jak poznałem waszą matkę teraz starać się będzie pozyskać widownię, w której smak trafi Extant. Stacja tak bardzo wierzy w ten projekt, że pominięto nawet odcinek pilotażowy, który zwykle ma za zadanie sprawdzić, czy serial zostanie dobrze odebrany i czy spodoba się widzom.

Extant, thriller sci-fi z nutką zagadkowości opowiadać będzie o astronautce Molly (Halle Berry), która po roku spędzonym w przestrzeni kosmicznej powraca i próbuje znów wieść zwyczajne życie ze swoją rodziną. Doświadczenia, które przeprowadzała w kosmosie doprowadzą do wydarzeń, które zmienią bieg ludzkiej historii.

Serial jest wspólnym projektem CBS Television Studios i Amblin Television, firmy założonej właśnie przez Stevena Spielberga. Filmografia studia zawiera takie hity sci-fi jak chociażby serię Parku JurajskiegoSztuczną inteligencję czy Raport mniejszości. Scenariusz serialu stworzył Mickey Fisher, którego kariera scenarzysty zatrzymała się w 2006 roku filmem Summer Nuts, który również reżyserował. Obok Spielberga i Fishera producentami są Darryl Frank (serial Wrogie niebo, przerwany po pierwszym sezonie Terra Nova), Greg Walker(seriale Vegas i Tajemnice Smallville), Brooklyn Weaver (Numer 23Out of the Furnace) oraz Justin Falvey (seriale Wrogie niebo i Pod kopułą). W serialu, oprócz zaznajomionej z tematem sci-fi zdobywczyni Oscara Halle Berry (Czekając na wyrokAtlas Chmur) zagra również Hiroyuki Sanada, który także zdobył już spore doświadczenie w serialach sci-fi spowitych mgłą tajemniczości. Występował bowiem gościnnie w Zagubionych, a teraz jest gwiazdą serialu Helix. Premiera Extant ma mieć miejsce 9 lipca tego roku.

Źródło: EW.com

podobne treści