film

Gwiazda Homeland zastąpi Paula Walkera w filmowej adaptacji Hitmana

Rupert Friend, najbardziej znany ze swojej roli w hitowym serialu Showtime, Homeland, gdzie gra analityka CIA, Petera Quinna jest w rozmowach na temat przejęcia roli po zmarłym w listopadzie aktorze Paulu Walkerze. Film będzie nosił tytuł Agent 47.

Aleksander Bach będzie debiutował jako reżyser zaplanowanym na 2014 rok filmem. Film stworzy w oparciu o skrypt, który dostarczą Michael Finch oraz Skip Woods, którzy pracowali wspólnie nad adaptacją z 2007 roku. Filmowa adaptacja Hitman zarobiła ponad 100 milionów dolarów na całym świecie, a odtwórcą roli tytułowego zabójcy był Timothy Olyphant. Odnośnie reboota nie wiadomo na razie nic, jednak z tytułu nawiązującego do pierwszej części serii gier o płatnym zabójcy można wnioskować, że historia, która zostanie opowiedziana będą początki tworzenia legendy agenta z tatuażem kodu kreskowego z tyłu głowy. Seria gier od Square Enix od powstania sprzedała się w 20 milionach egzemplarzy i jest jedną z najważniejszych serii tej firmy.

Dla przypomnienia zwiastun filmu z 2007 roku, który jest uważany za jedną z najlepszych ekranizacji gry komputerowej, jaka do tej pory powstała. Oczywiście, jak w przypadku wielu produkcji, adaptacja ta zebrała tyle samo negatywnych opinii, co pozytywnych. Czy kolejna część również wzbudzi spore kontrowersje wśród fanów serii?

podobne treści