biznesinternet

Gwiazda „Big Bang Theory” wyprodukuje własny program telewizyjny

Jim Parsons, szerzej znany jako dr Sheldon Cooper, zajmie się produkcją serialu telewizyjnego opowiadającego o losach prawdziwych młodych geniuszy. Program oparty będzie na Prodigies – programie rozpowszechnianym za pośrednictwem YouTube.

Serial opowiadać będzie o losach wyjątkowo utalentowanych młodych ludzi, często jeszcze dzieci, którzy swoimi umiejętnościami przyćmiewają często wielu dorosłych. Z jednej strony unikalne talenty mogą pomagać w życiu, ale często też sprawiają, że niezwykłe dzieci muszą bardzo szybko dorosnąć.

„W ciągu pierwszych minut pierwszego odcinka Prodigies [ang. cudowne dzieci], który obejrzałem, wiedziałem już, że chcę stać się częścią zespołu, który zaprezentuje internetowy serial szerszemu odbiorcy za pośrednictwem telewizji. Czas spędzony z tymi geniuszami, dziećmi, które mierzą się ze swoimi talentami był niezwykle interesujący i zarazem inspirujący (…),” powiedział Parsons magazynowi The Hollywood Reporter. „Prodigies niezwykle wnikliwie portretuje ludzkiego ducha, dlatego udało nam się odnaleźć pełną pasji publikę w Internecie.”

Parsons, wraz z Toddem Spiewakiem, będzie producentem nowego serialu dokumentalnego, który trafi do amerykańskiej telewizji w przyszłym tygodniu. W celu realizacji programu założyli spółkę o nazwie That’s Wonderful Productions.

Poniżej znajdują się przykładowe odcinki internetowego programu Prodigies, na którym oparte będzie przedsięwzięcie Parsonsa i Spiewaka.

podobne treści