news

Grupowe robienie w balona, czyli znajdź dziesięć cech różniących widoczne odtwarzacze

Lubicie robić grupowe zakupy w Internecie? Ja cały czas czekam na swój pierwszy raz i zawsze, gdy chcę skorzystać z niesamowitej, nieprawdopodobnej wręcz zniżki, okazuje się, że ktoś próbuje mnie i tysiące innych chętnych zrobić w konia. Nie inaczej było tym razem – sam na szczęście się spóźniłem.

O ile łyknąłbym ściemę o dwuosobowym weekendzie w 5-gwiazdkowym hotelu w górach, który został przeceniony z 1000 na 700 (po czym okazałoby się, że przez promocją w Sieci kosztował 599), o tyle niemożliwe wydało mi się nabranie się na ofertę prezentowaną przez Citeam. Co takiego próbowali wcisnąć ciemnemu ludowi?

82 zł zamiast 183 zł za odtwarzacz MP4 o pojemności 4GB firmy RAVO, z 1,8-calowym ekranem, przeglądarką zdjęć i wiele więcej! Wszystko, co ważne, już zawsze w zasięgu Twojej ręki – kup ten iście multimedialny scyzoryk teraz!

Po co marnować pieniądze i miejsce w torbie na 5 różnych gadżetów,
jeśli można je wszystkie zastąpić 1! Citeam mam dla Ciebie
multimedialny odtwarzacz MP4 firmy RAVO, z którym staniesz się bardziej
mobilny, bardziej na czasie, bardziej na miejscu! Nie stój w bezruchu –
kup już teraz!

Takich cudów sam Steve Jobs by nie wymyślił. Jednak to nie cena wprawiła mnie w osłupienie, lecz zdjęcie, które ma reklamować owy odtwarzacz. Oto ono:

Wygląda znajomo? To jeszcze nic – do nieco innego już odtwarzacza (w innym miejscu umieszczony port i grubsze marginesy ekranu) dołączone są „gdzieś już je widziałem” słuchawki i kabelek:
Nie wiem, komu powinniśmy pogratulować zareklamowania odtwarzacza mp4 zdjęciem jednego z najlepiej rozpoznawalnych gadżetów elektronicznych na świecie. Zastanawiam się, czy zdjęcie z iPodem nano i panią jest tworem grafików z Citeam, którzy myśleli, że nikt nie rozpozna na zdjęciu odtwarzacza firmy Apple, czy też samemu zlecającemu sprzedaż urządzeń.

Tak czy siak, zespół kreatywnych „grupowych” sprzedawców z Citeam powinien powiększyć swoją skrzynkę pocztową w oczekiwaniu na reklamacje od oszukanych klientów. Ktoś tutaj nieźle się pokaleczy tym  „multimedialnym scyzorykiem”. [Cynk: Mediarun.pl na Facebooku, zdjęcie iPoda nano]

podobne treści

 • s.bahn5

  a czy to też nie jest do czegoś podobne ?

  http://www.swistak.pl/a17884165,E7-NEW-FASHION-ROZNE-KOLORY-100-PRAWDZIWA-OKAZJA-.html

  na Allegro jest jeszcze więcej tego badziewia

 • Agnieszka Wojciechowska

  tu jest więcej „kwiatków” tego producenta: http://www.ceneo.pl/Odtwarzacze_mp3_i_mp4;017Ravo_P0-294707.htm

 • krisdark3nvar

  Zjawisko podrabianych odtwarzaczy już od dawna istnieje na rynku. Głównie są podrabianie odtwarzacze Apple, Samsunga i Sandiska. Ostatnio spotkałem się też z podróbką Cowona E2. O mało nie padłem z śmiechu. Podbrabiany był również również Iriver Mplayer, świetny grajek swoją drogą, jaki i E2.
  Ale na szczęście dwie najstarsze marki na rynku, Irive i Cowon, nie padają ofiarą chamskich zrzynek.

  Polecam poczytać na ten temat forum.mp3store.pl

 • mdeja

  ja tego nie rozpoznałem więc chyba nanopod nie jest najlepiej rozpoznawalny

 • b7938369

  Poszukuję firmy która zajmuje się pozycjonowaniem SEO. Potrzebuję wypromować stronę PARKING LOTNISKO Wrocław http://parking-lotnisko-wroclaw.com Z góry dziękuję za pomoc