grynews

Gran Turismo 5: jazdy próbne w zasięgu twojej ręki

Masz ochotę przejechać się nowym modelem Mercedesa-Benza SLS AMG? Sony i producent jednych z najlepszych samochodów na świecie dają ci szansę przetestowania swoich umiejętności jazdy na konsolach PlayStation 3 znajdujących się w salonach Mercedesa.

Szczęśliwi gracze z między innymi Warszawy, Torunia i Nowych Skalmierzyc koło Kalisza będą mogli zasiąść za kółkiem produkowanego od tego roku następcy modelu SLS. Poza maksymalną prędkością 317 kilometrów na godzinę SLS AMG może się pochwalić 7-biegową skrzynią biegów DCT oraz otwieranymi do góry drzwiami.

Szerokiej drogi!

Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) i Mercedes-Benz oferują klientom możliwość przeprowadzenia jazdy próbnej nowym modelem Mercedes-Benz SLS AMG, jazdę wirtualną, za pośrednictwem gry Gran Turismo 5 na PlayStation 3.

Począwszy od maja 2010 roku, klienci i pasjonaci wyścigów będą mieli okazję wstąpić do lokalnego salonu firmy Mercedes-Benz i wypróbować najnowszą odsłonę gry w wersji demonstracyjnej, zasiadając za kółkiem oszałamiającego, odtworzonego w najdrobniejszych detalach, wirtualnego modelu SLS AMG na torze Nürburgring na specjalnie zainstalowanych konsolach PS3. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to jest zasiąść za kółkiem superauta z otwieranymi do góry drzwiami, teraz masz szansę przyjrzenia się z bliska autentycznemu modelowi w salonie i przeżycia na własnej skórze, jakie to uczucie wcisnąć gaz do dechy w tym niesamowitym aucie.

Model SLS AMG, który można rozpędzić do 317km/h, to nowa gwiazda z okładki Gran Turismo 5 i zarazem jeden z niemal tysiąca samochodów odtworzonych w najdrobniejszych szczegółach, w których gracze będą mogli się ścigać w grze. To pierwsza grywalna odsłona gry, rzucająca światło na efekty ścisłej współpracy pomiędzy producentem Polyphony Digital a najlepszymi markami świata motoryzacyjnego przy tworzeniu Gran Turismo 5 w celu uzyskania realistycznych przeżyć z jazdy, które nie mają sobie równych. Wybierz się na jazdę próbną modelem SLS AMG na torze Nürburgring, aby przygotować się na premierę gry, która nastąpi jeszcze w tym roku. Przygotuj się do wyścigów w tym i tysiącu innych aut w pojedynkę, w domu z przyjaciółmi lub z członkami wyścigowej społeczności z całego świata.

Pięciokrotny mistrz serii DTM, Bernd Schneider, także prowadził model SLS AMG w Gran Turismo 5, testując jego osiągi oraz poziom symulacji w stosunku do rzeczywistości.

To właśnie on towarzyszył twórcy Gran Turismo, Kazunoriemu Yamauchiemu, podczas testów na torze Nürburgring Nordschleife.

W Polsce znajduje się obecnie 12 salonów – w których możesz przejechać się Mercedesem SLS AMG w grze Gran Turismo 5 – po ich listę zajrzyjcie na stronę GT5.

podobne treści

  • mac_mark

    slS(!!!) a nie R :)

  • kevin94

    No i nie McLaren…
    A poza tym – Forza Motorsport 3. Rzekłem.