news

Google: wszystkie nowe funkcje Plastra Miodu pojawią się w smartfonach w zmienionej formie

Martwiliście się, że wasz smartfon z Androidem na pokładzie będzie musiał obejść się ze smakiem na widok wszystkich nowych możliwości systemu Honeycomb? Dan Morril z Google ogłosił na Tweeterze, że „Honeycomb obsługuje wszystkie istniejące aplikacje Androida” oraz „wszystkie [jego] API i funkcje trafią w zmienionej formie na Androida. Jest to tylko kwestią czasu”.

Pojawienie się nowych funkcji dostępnych w Plastrze Miodu może i jest kwestią czasu, ale dla posiadaczy niektórych smartfonów, ten czas nadejdzie wraz w nowym, odpowiednio wydajnym procesorem i ilością pamięci RAM nowego androidofonu. Emeryci pokroju G1 mogą najzwyczajniej w świecie udławić taką ilością słodyczy.

Android 2.4 będzie smakowitą kombinacją Pierniczka i Plastra Miodu dedykowaną mocniejszym smartfonom oraz mniej wymagającym tabletom. Mogliście już zobaczyć jednego z odbiorców nowego systemu Google: HTC Revolver. Jest też bardzo prawdopodobne, że zostanie on zainstalowany na roztańczonych telefonach stworzonych przez HTC dla portalu Facebook: ChaCha oraz Salsa. [@DanMorrill]

podobne treści