aplikacje

Google udostępniło aplikację MyGlass. Szkoda, że nikt (prawie) nie może z niej skorzystać

Mamy dziś całkiem sporą ofensywę pod szyldem Google Glass. Jeśli po przeczytaniu wcześniejszych doniesień zastanawialiście się czym jest aplikacja MyGlass, możecie śmiało zmierzać po nią do Google Play.

Niestety sam fakt, że aplikacja jest już dostępna w Google Play nie znaczy jeszcze, że do czegoś się wam przyda. Właściwie to dla prawie każdego jest ona na razie całkowicie bezużyteczna, o czym nawet Google uprzejmie przypomina:

„Jeśli nie masz Glass, ściągnięcie tej aplikacji będzie stratą czasu. Przykro nam. Ale jeśli przewiniecie w prawo wszystkie zrzuty ekranu zobaczycie zdjęcie szczeniaka w pidżamie. Czyli w sumie nie straciliście czasu.”

Szczeniak szczeniakiem, ale przynajmniej dzięki opublikowanej liście uprawnień MyGlass można potwierdzić, to, co podejrzewano już wcześniej – to właśnie dzięki tej aplikacji użytkownicy Google Glass będą mogli dzwonić, odbierać SMSy i korzystać z GPS. Dobrze też wiedzieć, że ludziom, którzy już teraz mają dostęp do okularów Google aplikacja już teraz się podoba.

podobne treści