newstablety

Google Search na iPada: prawie jak Chrome

Nowa wersja Google Search na iPada to praktycznie Chrome na iOS. Jak to możliwe i czemu iOS dostał lepszą wyszukiwarkę niż sam Android?

Google Search w swojej najnowszej wersji na iPada zachowuje się praktycznie jak przeglądarka Chrome. Nie tylko wyszukiwanie jest bajecznie proste, ale przechodzenie pomiędzy wynikami i prezentacja danych jest wzorowa. Tutaj wyszukiwarka praktycznie daje nam dostęp do większości stron internetowych. Jeśli tego było mało, to nowy Search obsługuje także aplikacje Google, podobne do tych z Chrome Web Store.

Czy Google pomylił wyszukiwarkę z przeglądarką? Można śmiało stwierdzić, że wyszukiwarka w Androidzie, systemie Google, jest niczym w porównaniu do rozwiniętej i interaktywnej aplikacji na iOS. [Google Mobile, App Store]​

podobne treści

 • pio11

  Haha :D. Świetne, ściągam ^^. Biedny android, został tak brzydko potraktowany przez swoją mamę ^^

 • sd

  Nawet produkty google lepiej dzialaja na IOS dobre… xD ale w koncu na ios wszystko jest dopracowane od A do Z.

 • no

  Specjalna wersja wyszukiwarki Google dla tabletów po prostu nie istnieje. Co tu porównywać jak na Honeycomb po wpisaniu google.com otwiera się najzwyklejsza desktopowa strona google.

 • merida03

  Może Google chce zbajerowac posiadaczy iPad’ow żeby wymienili je na cos z androidem. A tu rozczarowanie… no ale kasa zarobiona.