newssmartfony

Google Pixel 3 XL znaleziony w sklepie jeszcze przed swoją premierą

Najnowszy model smartphone’a Google Pixel ma zostać oficjalnie zaprezentowany już jutro, okazuje się jednak, że pomimo tego, że nie miał jeszcze swojej premiery, w niektórych miejscach można już go kupić.

W temacie Google Pixel 3 XL, Mountain View raczej nikogo jutro nie zaskoczy. Wszystko za sprawą Engadget, który zauważył, że Hongkongu, a konkretnie w sklepie WahPhone Digital, urządzenie to jest już w sprzedaży. Za solidną sumę 15,880 dolarów hongkońskich, czyli trochę ponad 2000 dolarów amerykańskich. I nie jest to tania chińska podróbka, ponieważ według baz IMEI urządzenie jest rozpoznawane jako Pixel 3 XL.

Choć czasem zdarza się, że sklepy internetowe publikują informacje, które otrzymały od producenta trochę wcześniej niż powinny, to nieczęsto zdarzają się pomyłki, dzięki którym można fizycznie kupić urządzenie, które nie miało jeszcze swojej premiery. Zakładając oczywiście, że jest to pomyłka.

Tak czy inaczej. Urządzenie ma Snapdragona 845, 4 GB pamięci RAM, ekran o przekątnej 6,3 cala i 128 GB przestrzeni na dane. Główna kamera posiada matrycę 12,2 megapiksela, a z przodu znajdują się dwie kamery do selfie, każda z nich z matrycą 8 megapikseli. Pixel 3 XL wyposażony jest także w akumulator o pojemności 3732 mAh.

W pudełku znajduje się telefon, para słuchawek na USB Type C, przejściówki z USB Type C na mini-jacka oraz z USB na USB-A, adapter ładowarki i kabel USB Type C.

podobne treści