krótka piłkanewssprzęt

Gogle Samsung Gear VR debiutują w Polsce

 Debiutanckie gogle virtual reality Samsunga nareszcie zawitały nad Wisłę. Polski oddział azjatyckiej firmy poinformował, że już w najbliższych dniach rozpocznie oficjalną dystrybucję gadżetu w sklepach na terytorium naszego kraju.

Gogle Gear VR Innovator Edition to udoskonalona wersja pierwszych okularów virtual Reality Samsunga, przygotowana we współpracy z inżynierami facebookowego Oculusa. Najnowsza edycja to bezpośredni następca gogli dedykowanych phabletowi Samsung Galaxy Note 4, zaprezentowanych w trakcie wrześniowych targów IFA w Berlinie, przygotowana z myślą o najnowszych smartfonach giganta z jego flagowej rodziny Galaxy S. W porównaniu do swego poprzednika, gadżet wyróżnia się nieco mniejszymi rozmiarami, niższą wagą oraz przeprojektowanymi pasami mocującymi i dodatkiem w postaci mechanicznego systemu wentylacji.

Niestety, koreańska firma nie pokusiła oddziału giganta nie pokusili się o ujawnienie przybliżonej, sugerowanej ceny gadżetu, który wkrótce trafi na półki sklepów na terytorium całego kraju. Pamiętając o tym, że za granicą kosztuje on około 200 dolarów, należy spodziewać się, że koszt jego nabycia w Polsce wyniesie plus-minus kilkaset złotych. No, nie wliczając w to cen najnowszych smartfonów Samsunga, czyli flagowców Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge, bez których nie można korzystać z gogli.

Jak informuje sama firma, urządzenie już niedługo będzie możliwe do kupienia w punktach Samsung Brand Store oraz w wybranych sklepach internetowych.

Źródło: Samsung

podobne treści