film

Godzilla z nowym, wydłużonym zwiastunem

Materiałów na temat reboota opowieści o potężnym potworze, Godzilli, nigdy nie będzie za dużo. Warner Bros. Pictures opublikowało nowy, dłuższy zwiastun, który pokazuje między innymi, dlaczego aż tak zaangażowany jest w poszukiwania ogromnego gada Bryan Cranston, gwiazda Breaking Bad:

 

Godzilla powraca w epickiej przygodzie, w której najbardziej znany potwór na świecie zostaje postawiony naprzeciw straszliwych kreatur, które, wsparte naukową arogancją ludzkości, zagrażają całej Ziemi.

Reżyserem filmu jest Gareth Edwards (Strefa X, Sądny dzień: Scenariusze końca świata), a w filmie występują Elizabeth Olsen (Oldboy. Zemsta jest cierpliwaMartha Marcy May Marlene), Juliette Binoche (Angielski pacjentZapiski z Toskanii), Sally Hawkins (Blue JasmineMoja łódź podwodna), David Strathairn (LincolnHemmingway i Gellhorn), Ken Watanabe (Listy z Iwo Jimy, Incepcja), Aaron Taylor-Johnson (Kick-AssSavages: Ponad bezprawiem), Bryan Cranston (serial Breaking BadOperacja Argo) i Richard T. Jones (Super 8Telefon). Film zadebiutuje na ekranach polskich kin już 16 maja tego roku, prawie 60 lat po premierze oryginalnej opowieści o genetycznym monstrum.

podobne treści