film

Godzilla w pełnej krasie. Nowy plakat i zdjęcie gigantycznego potwora

Jeśli chodzi o pokazywanie Godzilli w całej okazałości, twórcy byli jak do tej pory co najmniej powściągliwi. Ani w najnowszym zwiastunie, ani na plakatach przerośnięta jaszczurka nie została pokazana w taki sposób, by można było przyjrzeć się paszczy kaiju. Do teraz.

Warner Bros. Pictures opublikowało bowiem zdjęcie, na którym możemy podziwiać „twarz” Godzilli, a nowy plakat zapowiadający rychłą premierę remake’u klasyku z 1954 roku nawiązuje właśnie do oryginału poprzez swoje czarno-białe barwy. Oba obrazki do zobaczenia poniżej:

Godzilla powraca w epickiej przygodzie, w której najbardziej znany potwór na świecie zostaje postawiony naprzeciw straszliwych kreatur, które, wsparte naukową arogancją ludzkości, zagrażają całej Ziemi.

Reżyserem filmu jest Gareth Edwards (Strefa X, Sądny dzień: Scenariusze końca świata), a w filmie występują Elizabeth Olsen (Oldboy. Zemsta jest cierpliwaMartha Marcy May Marlene), Juliette Binoche (Angielski pacjentZapiski z Toskanii), Sally Hawkins (Blue JasmineMoja łódź podwodna), David Strathairn (LincolnHemmingway i Gellhorn), Ken Watanabe (Listy z Iwo Jimy, Incepcja), Aaron Taylor-Johnson (Kick-AssSavages: Ponad bezprawiem), Bryan Cranston (serial Breaking BadOperacja Argo) i Richard T. Jones (Super 8Telefon). Film zadebiutuje na ekranach polskich kin już 16 maja tego roku, prawie 60 lat po premierze oryginalnej opowieści o genetycznym monstrum.

podobne treści