news

Go Launcher – nowa nakładka na pulpit Androida

Jeśli nie jesteście zadowoleni z androidowego pulpitu, to polecamy Go Launcher’a. Prosta i estetyczna nakładka posiada wiele ciekawych funkcji.

Nakładka będzie stanowić poważną konkurencję ADW lub LauncherPro. Łączy w sobie gesty z ADW i płynność LauncherPro. Dobrym rozwiązaniem jest nowa lista aplikacji, która została podzielona na 3 grupy: wszystkie aplikacje, ostatnio uruchamiane i aktualnie działające w tle. Możemy usuwać aplikacje z listy, zmieniać ich nazwy, a także zabijać procesy.

Jeśli naprawdę potrzebujecie mnóstwo pulpitów, to Go Launcher daje możliwość utworzenia nawet do 30 pulpitów. Brakuje tylko wbudowanych widżetów, takich jak zegar czy pogoda. Warto zauważyć, że ta nakładka jest stosunkowo nowa i takie funkcje zostaną dodane po pewnym czasie. 

Posiadaczy starszych telefonów ucieszy fakt, że nakładka jest naprawdę lekka i śmiga całkiem płynnie. W połączeniu z wysoką funkcjonalnością i potencjałem, ma szansę stać się najlepszą nakładką pulpitu. Aplikacja jest do pobrania za darmo z Marketu. [Mobiputing]
#!#photo2#!#

podobne treści

 • dean95

  MUSZE TO MIEĆ, TERAZ!!! :)

 • linkos.at.krakow

  Też instaluje ! :D

 • axel.l

  Juz mam i jest SUPER!!!!

 • qqdq

  Launcher pro jest o niebo lepszy