news

Gingerbread na HTC Desire już jest, ale…

Najnowszy Android w końcu trafia na HTC Desire, ale z pewnymi ograniczeniami. Nie będzie on póki co dystrybuowany jako aktualizacja OTA, ale jako oddzielny plik ze stron HTC. Aktualizacja jest przeznaczona głównie dla twórców aplikacji, więc flashując telefon uważajcie!

Jest to niby oficjalna aktualizacja od HTC , lecz porządnie okrojona. Gingerbread 2.3 musiał zostać „odchudzony”, aby zmieścić się na Desire. Wiele funkcji zniknęło, a wysyłanie SMS-ów w wielu przypadkach jest utrudnione. Ponadto, aktualizacja czyści telefon – przepadną wam wszystkie dane, aplikacje i ustawienia. „Deweloperska” wersja jest nie do końca stabilna, dlatego uważajcie w trakcie aktualizacji.

Cóż, cena bycia na bieżąco z Androidem. Nie wiadomo, czy HTC będzie dalej pracować nad ulepszeniem Gingerbreada na Desire i czy update do 2.3 pojaw się w formie OTA (over-the-air). [Ubergizmo, HTC]

podobne treści

  • bkre79

    PLAY. Sms, mms – OK. Kamera – spadł framerate, tnie niemiłosiernie w każdej rozdzielczości. Więcej grzechów narazie nie zauważyłem.