film

George Clooney ma niejednego asa w rękawie. Zwiastun Krainy jutra

W sieci zadebiutował nowy zwiastun Krainy jutra. Produkcja z udziałem Hugh LaurieGeorge’a Clooney’a pojawi się w kinach już w przyszłym miesiącu. Zapowiedź filmu w reżyserii Brada Birda, zdobywcy Oscara za najlepsze animacje w latach 2005 (Iniemamocni) i 2008 (Ratatuj) do zobaczenia poniżej:

 

Połączeni wspólnym przeznaczeniem, będący niegdyś młodocianym geniuszem Frank i Casey, inteligentna, ciekawa świata i optymistycznie nastawiona do życia nastolatka wyruszają na wspólną, niebezpieczną podróż. Celem ich wyprawy będzie zagadkowy Tomorrowland – enigmatyczne miejsce gdzieś w przestrzeni, w nieznanym czasie. To, co będą musieli tam zrobić, zmieni ich i cały świat. Na zawsze.

Obok George’a Clooney’a (Grawitacja, Idy Marcowe) i Hugh Laurie (Królowie ulicy, serial Dr House), w Krainie jutra zagrają Judy Greer (Ewolujca planety małpCarrie), Brittany Robertson (Wykapany ojciec, serial Pod kopułą), Paul McGillon (Star TrekReplikant) oraz Kathryn Hahn (MillerowieSekretne życie Waltera Mitty). Światowa premiera filmu zaplanowana jest na 20 maja, a w Polsce produkcja zadebiutuje dziewięć dni później.

podobne treści