film

Gdybym zniknął, świat by nie zauważył. Zwiastun Men, Women & Children

Studio Paramount Pictures opublikowało nowy zwiastun nadchodzącej na początku października nowej komedii Jasona Reitmana, Men, Women & Children. Zapowiedź opowieści o tym, jak technologia zmieniła nasze życie do zobaczenia poniżej:

 

Film podąża śladami grupy nastolatków ze szkoły średniej oraz ich rodziców, którzy próbują okiełznać to, jak internet zmienił ich relacje międzyludzkie, komunikację, opinie o innych, a także życie miłosne. Men, Women & Children próbuje spojrzeć z bliska na problematykę kultury gier komputerowych, anoreksji, niewierności, poszukiwania sławy i dostępności przeróżnych, czasem niecenzuralnych, materiałów w internecie. Podczas, gdy każdy z bohaterów, każdy ze związków jest testowany, widz ogląda różne drogi, jakie postacie obierają – tragiczne, czy wesołe – co w ogólnym rozrachunku pokazuje, że nikt nie jest obojętny względem tego, jak technologia zmieniła życie codzienne.

W filmie, którego szersza dystrybucja zaplanowana jest na 17 października, grają Kaitlyn Dever (Zła kobietaJ. Edgar), Rosemarie DeWitt (Człowiek ringuRachel wychodzi za mąż), Ansel Elgort (NiezgodnaCarrie), Jennifer Garner (Stary, gdzie moja bryka?Witaj w klubie), Judy Greer (Ewolucja planety małpSpadkobiercy), Dean Norris (Polowanie na łowcę, serial Breaking Bad) i Adam Sandler (Rodzinne rewolucjeŻona na niby). Reżyserem i jednocześnie scenarzystą jest Jason Reitman, autor W chmurachJuno i Dziękujemy za palenie.

podobne treści