gadżetynews

Gdyby przystanki autobusowe w Polsce były tak przydatne…

Czekanie na autobus często jest kompletnie bezproduktywne. Jeśli ktoś nie ma przy sobie książki, skończył obserwować ludzi dookoła, to zostaje mu beznamiętne gapienie się na reklamy. Co byście powiedzieli na taką reklamę, która posiada porty USB, które zasilą wasze gadżety?

Pomysł niegłupi, prawda? Telefon się rozładował, jesteś wkurzony, a tutaj z pomocą przychodzi pewien producent wody mineralnej w witaminami. Za darmo uratuje ci skórę! I jak tu źle myśleć o takiej firmie? Reklama pierwsza klasa. Do dyspozycji czekających na autobus zostały oddane 3 porty USB.

Elektryczne przystanki powstają właśnie w czterech miastach w Stanach Zjednoczonych. Może w Polsce też jakaś firma od wody mineralnej wpadnie na taki pomysł? Nie pogniewałbym się. [TUAW]

podobne treści

 • kontakt

  Długo by to nie przetrwało. Polskie podejście do przestrzeni publicznej jest jak podejście do… Wychodka na działce. Nabrudzić i nie spuścić wody.

  Przez chuliganerię omija nas wszystko, co dobre.

 • wwwwzzz1

  W Polsce za podładowanie sobie przez pacjenta w szpitalu komórki karze się wysokimi grzywnami :P PARANOJA …

 • Tomek Skibiński

  Długo by to u nas nie postało. Z pewnością znalazłby się kretyn, debil, idiota, frajer który próbowałby dostać się do tej „baterii” i zatrzymać dla siebie.

 • iforget911

  Właśnie przeczytałam świetną książkę: http://www.ksiegarniaswit.pl/84532-luska-na-planecie-dziecko-nieporadnik-swiadomego-rodzica.html polecam ją wszystkim przyszłym i obecnym mamom, jest naprawdę świetna.